S.M.A.R.T. Chase

Şangay İşi

S.M.A.R.T. Chase izle Şangay İşi izle Türkçe Dublaj Altyazılı 2017. Orlando Bloom filmi izliyoruz. Çin'deki bir antika işinde güvenlik görevi yapan bir adam eserleri korumalıdır.

Aksiyon ve suç temalı filmler ilginizi çekiyorsa listenize eklemeniz gereken filmlerden biri de S.M.A.R.T. Chase’dir. Orijinal adı Ji Zhi Zhui Ji olan bu film ülkemizde Şanghay Takibi adı ile 2017 yılında vizyona girmiştir. Başrol oyuncusu olarak The Lord of The Rings ve Pirates of the Caribbean serilerinde harika performans gösteren Orlonda Bloom’u görmekteyiz.

Bloom bu filminde farklı tarzı ile izleyicilerin aksiyon ziyafeti çekmesini sağlıyor. Filmin yönetmenlik kadrosunda ise Charles Martin yer almaktadır. Orlando Bloom’un Çin’de çekilen ilk filmi olma özelliğini de taşımaktadır. 

Orlando Bloom bu filmde bir özel güvenlik görevlisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hakkındaki suç işlediğine dair iddialar söz konusudur. Bu iddialar aklandıktan sonra Şanghay’dan değerli Çin antikalarını korumak amacı ile güvenlik ekibine eşlik eder. Hiç beklenmedik bir anda yolculuk esnasında pusuya düşerler. Hayatları pahasına bu değerli antikaları korumak zorundadırlar. 

IMDB’den 5,2 puan alan S.M.A.R.T. Chase, yönetmenin şahane performansı ile seyir zevki sunmaktadır. Senaryoda yer alan yetersizlikler de yönetmenin becerisi ile tolere edilebilir seviyededir. Söz konusu Orlando Bloom olunca izleyicilerin beklentileri yükselmektedir. Bu film beklentilerinizi tam olarak karşılamasa da boş zamanlarınızda ve kafa dağıtmak istediğinizde imdadınıza koşacaktır.

Çok derin ve katmanlı filmler izlemek istemiyorsanız tercihiniz saf aksiyonsa diyalogların içinde boğulmak istemiyorsanız bu film tam size göre. Filmde oyuncu performansı açısından değerlendirme yaparsak tartışmasız Çinli oyuncuların Orlando Bloom’un önüne geçtiğini söylememiz gerekir. Özellikle Simon Yam ve Xing Yu gösterdikleri muhteşem performans ile takip ettiğiniz oyuncular listesine dahi girebilir. 

Takip sahnelerinden hoşlanıyor musunuz? İzlediğiniz en iyi takip sahnelerinden birine de bu filmde yer verilmektedir. Oldukça eğlenceli olan bu filmde uzun diyaloglara boğulmayacak ve sıkılmayacaksınız. Hoş bir vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz filmler arasında yer almalıdır.

Hakkındaki suç iddialarını sanat eserlerini koruyarak almak isteyen bir özel güvenlik görevlisi, Şanghay’dan gelen sanat eserlerini canı pahasına koruyarak onurunu geri kazanmaya çalışıyor. Yakalandıkları pusudan eserlere zarar gelmeden kurtulabilecekler mi? Özel güvenlik görevlimiz onurunu tekrar kazanabilecek mi?

S.M.A.R.T. Chase izle Şangay İşi izle hem Türkçe Dublaj hem Türkçe Altyazılı olarak paylaşıldı. Çin yapımı bir macera,komedi, aksiyon fimi izleyeceksiniz.

  • Ülke Çin
  • Yapım Yılı 2017
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 354
Ortalama 95 dk. Kategori Aksiyon, Komedi, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

S.M.A.R.T. Chase filmi hakkında ne dediler?

S.M.A.R.T. Chase yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis