Spider-Man: Into the Spider-Verse

Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde

Spider-Man: Into the Spider-Verse izle Türkçe Altyazılı. Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde izle. Spider-Man: Into the Spider-Verse, 2018 yılında yayınlanmış olan bilgisayar animasyonu bir Amerikan süper kahraman filmidir. Filmin türü fantastik ve bilim kurgudur. Film yaklaşık 2 saat sürmektedir. Filmde Örümcek evreni vardır ve tüm olaylar burada geçmektedir. Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi Marvel Comics şirketinde yer alan Miles Morales karakterinden esinlenmiş ve Marvel şirketi ile Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation şirketleri ile birlikte yapılmıştır. Filmin dağıtımını da yine Sony Pictures ve Releasing Turkey şirketi yapmıştır. Film kısa sürede gişe rekorları kırmıştır. bbb

Spider-Man: Into the Spider-Verse filminin konusu, örümcek evreninde yaşayan ve dünyayı kötlüklerden korumaya çalışan Brooklyn’li Miles Morales’in maceralarıdır. Miles Morales'in babası polis memurudur, annesi de iş kadınıdır, Miles, başladığı yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanmaktadır. Miles'ın ebeveynleri onu zorlu bir özel okula göndermişlerdir. Ve Miles'ın derslerine odaklanmasını ve başarılı olmasını dilemektedirler. Buna rağmen Miles’ın okula hevesi yoktur. Miles sadece arkadaşlarına değer vermektedir. Miles sadece grafiti yapmayı sevmektedir ve amcası Aaron da ona destek vermektedir. Ve onlarla zaman geçirmek istemektedir. Miles'ın oldukça normal bir hayatı varken, ışın etkin özelliği olan bir örümcek onu ısırmıştır.  Bu yüzden Miles'ın tüm hayatı değişir. Miles kendini oldukça farklı bir dünyanın içinde bulur. Miles artık çok farklı ve özel yeteneklere sahip olmuştur. Miles artık nesnelere tutunabilme, zehir atabilme ve kamuflaj gibi birçok gelişmiş ve sıradışı yetilere sahiptir. Gücüne güç katan Miles, tam anlamıyla bir süper kahraman olabilmek için çeşitli insanlardan yardım ister. Bu kişiler Peter Parker, Spider-Man Noir, Spider-Gwen ve Spider-Ham’dır.. Bu kişiler sayesinde Miles süper kahraman olmayı öğrenmiştir ve artık kötülükle savaşmak için hazırdır. Miles'ın maceraları izleyici için buluşmaktadır. 

 14 Aralık 2018 tarihinde izleyici ile buluşan Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi kısa sürede en çok izlenen fimler arasında yerini almıştır. Türkiye'de 138 bin 860 kişi tarafundan izlenen bu film bilet gişesinde 375,5 Milyon Dolar kazanmıştır. Ayrıca 6 adet ödüle layık görülmüştür. Alınan son ödül, En İyi Animasyon Filmi Akademi Ödülü'dür. 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 4
  • İzlenme Sayısı 2246
Ortalama 117 dk. Kategori Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Komedi, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi hakkında ne dediler?

Spider-Man: Into the Spider-Verse yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis