Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith Türkçe Dublaj izle. Fazla uzayan yavaş herkesi yıpratsa da mücadele asla bitmemek zorundadır. Jedi ve kahraman, yılgın, yorgun bir haldedir. Asıl tehlike ise tüm bunlar değil çok daha farklı bir sorundur. Savaşı kendine bahane gösterek, tüm gücü eline almaya çalışan şansölye ve onun gizli planı tüm evreni  tehdit etmektedir.

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith izle. Klon savaşlarında son dönemece girilse de yapılan planlar, umulanlar hiç bir zaman gerçekleşmeyecektir çünkü dünya kötü bir yerdir. Tüm bunlar olurken Komutan Grievious başkenti dümdüz eder, savaşın en kanlı zamanıdır ve herkes yok olmaya başlar. Komutanın asıl hedefi ise Palpatinedir. Onu rehin alır ve kaçmaya başlar.

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith Türkçe altyazılı izle. Bu evrende iyiler olduğu kadar, kötüler de var olmayı biliyor ve tüm bu karmaşadan savaş doğuyor. Komutan kaçarken Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi peşine düşecektir. Elbette sonucun ne olacağını kimse bilmiyor. Jedi, yorgun bir halde ve Skywalker ondan yeterince saygı görmediğini düşünüyor.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2005
  • Takipçi Sayısı 2
  • İzlenme Sayısı 4922
Ortalama 127 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith filmi hakkında ne dediler?

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis