Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski izle Türkçe dublaj full hd 1080p. Stanislaw Szukalski isimli ressamın hayatını anlatan belgesel.

Belgesel türünde ve yaklaşık yüz on beş dakika kadar süren bir film olan Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski (2018) Türkçe’ye Mücadele: Szukalski’nin Hayatı ve Kayıp Sanatı olarak çevrilmiştir. Film, 2018 yılında gösterime giren bir Amerikan yapımı olarak karşımıza çıkar.

Oyuncu kadrosundan bahsetmeden önce yönetmen koltuğundaki isimden bahsedelim. Belgesel filmin yönetmen koltuğu Irek Dobrowolski tarafından doldurulmuş. Robert Williams, George DiCaprio ve Glenn Brey gibi isimler ise oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Belgesel olduğunu başta belirttiğimiz bu film, esas metnini kendisiyle aynı adı taşıyan kitaptan alır. Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski (2018) George DiCaprio tarafından beyaz perdeye aktarılmasıyla seyircisi ile buluşma şansı yakalıyor. George DiCaprio soy isminden de tanıdık geleceği üzere Leonardo DiCaprio’nun babası olarak da tanınır. Filmin oyuncusu olduğu gibi aynı zamanda yapımcısı olarak da Mücadele: Szukalski’nin Hayatı ve Kayıp sanatı adlı filmde yer alır.

Belgesel filmi, konu itibariyle Szukalski’nin çalkantılı yaşamını hikaye edinir. Tam adı Stanislaw Szukalski olan sanatçı heykeltıraş ve ressamlık yapmaktadır. 1930 yıllarında milliyetçiliği ile de ün yapmış bir sanatçı olarak da bilinir. Ve çağının çok da ötesinde fikirleri ile kendisini merak edenleri daha da cezp eder. Szukalski ismini daha yakından tanımak isteyenlerin en sonunda bu filmi izlemeye karar vermeleri bu nedenledir.

Film, çıkış noktası olarak Los Angeles’lı bir takım başka sanatçıların Szukalski’nin eserlerine ilgi göstermesini kullanmıştır. Bu sanatçıların merakı ve eserlere gösterdikleri ilgi sonucunda sanatçının gerçek hikayesi anlatılmaya başlanır. Film boyunca yavaş yavaş ortaya çıkartılan gerçek hikâye seyircisine bu şekilde aktarılır.

Yapım, belgesel filmleri izlemeyi seven ve sanatla özellikle ilgilenen kişilerce daha çok izlense de, duygudan duyguya sürükleyen çekimi, sergilenen oyunculukları, tercih edilen mekanları sayesinde tüm sinema izleyicisinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu denli etkileyici bir filmin, bir biyografi filminin de ötesinde olduğu ve belki de izleyeceğiniz en iyi filmlerden biri olacağı söylenebilir.

Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski izle, belgesel filmleri izle türüne ait bir yapım. İyi seyirleriniz olsun.

  • Ülke ABD, Polonya
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 272
Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski oyuncuları Tümünü Göster
Ortalama 104 dk. Kategori Belgesel

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski filmi hakkında ne dediler?

Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis