Swades: We, the People

Swades: Bizim İnsanımız

Swades: We, the People izle. Bolywood dünyasından çıkmış nadide bir eser. Hintli Mohan Bhargava karakterinin hayatına konuk oluyoruz. Genç, parlak bilim adamı Nasa da proje yönetici olarak çalışmaya başlar. Tüm bu çalışma sürecisi sırasında Mohan, çocukluğunda ona yardımcı olan büyümesinde, gelişmesinde katkı da bulunan dadasını aramadığını fark eder ve bunun için vicdan azabı duymaya başlar.

Swades: We, the People Türkçe altyazılı izle. Mohan tüm bu özleme, vicdan azabına dayanamayarak işinden izin alıp, dadasını bulmak adına Hindistana yolculağa çıkar. Uzun uğraştırmalar, araştırmalar sonuç verir ve dadısını Charanpur köyünde bulur. Sadece dadısıyla karşılaşmakla kalmaz aynı zamanda Mohan, çocukluk arkadaşı Gita ile de karşılaşmıtşır.

Swades: Bizim İnsanımız izle. Sevinse de içinde yeniden burukluk hisseder çünkü o an farkına varır köyünde yaşanan fakirliğin, açlıkla olan mücadeleyi derinden hissder. Artık önünde iki yol vardır ya değişimin parçası olacak ve Hindistan da halkına yardım edecektir. Ya da hiç umursamadan Amerika daki rahat yaşamına geri dönecektir. Dizisec sizlere yüksek görüntü kalitesi sunar.

  • Ülke ABD, India
  • Yapım Yılı 2004
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 310
Ortalama 127 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Swades: We, the People filmi hakkında ne dediler?

Swades: We, the People yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis