Taare Zameen Par

Yerdeki Yıldızlar

Yerdeki Yıldızlar izle. Her çocuk özeldir; Bolywood bunu eşsiz bir film ile anlatıyor. Kahramanımız problemli bir çocuk film ise büyük bir farkındalık yaratıyor. 8 yaşındaki İshaanın hayatına konuk olacaksınız. Onun yaşadığı problemleri ilk elden hissedecek; adeta onunla bütünleşeceksiniz. Öyle ki film gözlerinizde yaş, olup akacak. Bize güvenin eşsiz bir filmi sizlere sunuyoruz.

Yerdeki Yıldızlar Türkçe Dublaj izle. Ishaan Awasthi; hiç kimse tarafından takdir edilmeyne, derslerinde başarılı olmayan bir çocuktur. Arkadaşları, öğretmenleri hatta ailesi tarafından dışlanan bu özel çocuğun yeteneğini keşfedecek iyi yürekli bir insan vardır. Ailesi onu yatılı okula gönderir; sıkıntılar orada da peşini bırakmaz ta ki resim hocasıyla tanışana kadar.

Yerdeki Yıldızlar Türkçe altyazılı izle. Ram shankar; Ishaanın mutsuz halini görür ve bu konu üzerine eğilir. Daha sonra çocuk özel olduğunu; disleksi hastası olduğunu fark eder. Onun kendini bulması için harekete geçer ve bunu başarır. Filmin sonu aslında filmin her anı öylesine duygu yüklüdür ki sonunda ağlayabilirsiniz.

  • Ülke India
  • Yapım Yılı 2007
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 262
Ortalama 127 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Taare Zameen Par filmi hakkında ne dediler?

Taare Zameen Par yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis