Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift : İtibar Stadyum Turu

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour izle. Taylor Swift : İtibar Stadyum Turu izle Türkçe altyazılı. Taylor Swift: Reputation Stadium Tour, altıncı stüdyo albümü, Reputation (2017) desteğiyle Amerikalı şarkıcı-söz yazarı Taylor Swift'in beşinci konser turu olarak gösterime girmiştir. Tur 8 Mayıs 2018'de Glendale'de başlamış ve 21 Kasım 2018'de Tokyo'da 53 konserle sonlanmıştır.

Tura 2.888.892 hayran katılmıştır ve 345.700.000 $ gelir elde ederek Swift’in bugüne kadarki en başarılı turu olarak tarihe yazılmıştır. Ve tüm zamanların en yüksek brüt 13. konser turu olmuştur. Tur için destekleyici eylemler Charli XCX, Camila Cabello ve Broods idi. Aynı adda bir konser filmi Paul Dugdale tarafından yönetilmiştir ve 31 Aralık 2018'de Netflix'te yayınlanmıştır. 6 Ekim 2018'de Arlington, Teksas'taki ikinci gösterime girmesi ile daha da çok tanınmıştır.

Ağustos 2017’de Billboard, Swift’in botların ve bilet scalpers’ların bilet almasını engellemek için Ticketmaster’ın Verified Fan programını kullanacağını bildirmiştir. "Taylor Swift Tix" adlı program, satış öncesi erişim kodu alma şansını artırmak için destek faaliyetlerine katılarak halkın satıştan önce bilet satın almasını sağlamıştır. 13 Kasım 2017'de, Swift'in yönetimi, Ticketmaster ile ortaklaşa tur için ilk tur tarihini açıklamıştır. Biletler, Swift'in 28. doğum günü olan 13 Aralık 2017'de halka açılmıştır.

Kasım ayının sonunda Swift, Manchester, Dublin ve Londra’da gösterileri duyurmuştur. Büyük talep nedeniyle, üç şehir için ek tarihler açıklanmıştır. Ayrıca, şarkıcı Kuzey Amerika'da satış öncesi başlamadan önce yapılan popüler talep nedeniyle Pasadena, Chicago, East Rutherford, Foxborough, Toronto ve Atlanta için ekstra gösteriler yapmıştır.

3 Aralık'ta Swift, Okyanusya için beş tarih daha açıklamıştır. Ocak 2018’de, yoğun talep nedeniyle Swift, Santa Clara, Landover, Philadelphia, Minneapolis, Arlington’da ​​ve East Rutherford ve Foxborough’da ek tarihleri ​​de ekleyerek turun Kuzey Amerika ayağı için 40 gösteri yapmıştır.

1 Mart 2018’de Swift, Camila Cabello ve Charli XCX’in itibar stadyum turu açılışını yaptığını resmen ilan etmiştir. 7 Mayıs 2018'de, turun bir önceki günü Glendale, Arizona'da başladığı gün Swift, 2.000 bakıcıyı davet etti ve çocukları evlat edindi. 8 Mayıs 2018'de Swift, Tokyo'da Charli XCX ile açılış eylemi olarak iki gösteri yapmıştır. Eylül 2018'de, Broods turun Okyanusya ayağı için açılış eylemi olarak ilan edilmiştir. İşte Taylor Swift: Reputation Stadium Tour düzenlemesi bu çerçevede gerçekleşmiştir.

Müzikal film izle takipçileri için müzikle dolu bir belgesel izleyeceksiniz. İyi seyirler.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 1057
Ortalama 2 dk. Kategori Belgesel, Müzik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour filmi hakkında ne dediler?

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis