Teen Titans Go! To the Movies

Genç Titanlar Filmi

Teen Titans Go To the Movies izle 2018. Genç Titanlar Filmi izle Türkçe dublaj ve altyazılı. Genç bir süper kahraman grubunun maceraları anlatılıyor.

Teen Titans Go! To the Movies filmi, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü bir varlığa karşı, süper kahraman titanların savaşmasını ve dünyayı kurtarmaya çalışmasını konu alıyor. 10 üzerinden 9,6 imdb puanı olan film animasyon şeklinde. Bilim kurgu, aksiyon ve macera temaları içeriyor.

Bu ekibe göre tüm süper kahramanların bir filmi vardır. Dikkatlerini çeken konu ise onların filminin olmamasıdır. Titanların lideri Robin bu işe el atmaya kararlıdır. Artık yardımcı karakter değil bir filmin starı olmalıdır. Bunun içinde nereye gitmesi gerektiğini çok iyi bilmektedir.

Genç Titan ekibi Hollywood'dan bir yönetmenin dikkatini çekmek ve kendi filmlerinde başrol oynamak için Tinsel kasabasına gider. Fakat burada onların hayallerini yanlış yönlendiren kötü bir güçle karşılaşırlar. Bu kötü güç dünyayı ele geçirmeye çalışmaktadır. Yaşanılan olaylar karşısında küçük titanların işi git gide zorlaşacaktır.

Acaba genç titan grubu arkadaşlıklarını koruyabilecek ve dünyayı kurtarabilecek midir? Belki de dünyanın tehlikede olması genç titanların kendini kanıtlaması için bir nedendir?

Teen Titans Go! To the Movies DC'nin en başarılı yapımları arasında ilk beşe girebilecek türden. Filmde özellikle Marvel gibi süper kahramanlara göndermeler yapılıyor. Yani hem küçüklerin hem de büyüklerin izlerken kesinlikle zevk alacağı türden. Fakat genel olarak çocukların anlayabileceği espriler dönmüyor. Animasyon ve süper kahraman hikayelerini seven büyüklerin izlemesi gereken bir yapım.

Filmin en önemli anlamlarından biri de arkadaşlık ilişkilerine dikkat çekmesi. Genç titanlar dostluklarının bozulmaya başladığını fark edince savaşçı ruhları zedelenir. Bu zedelenme tüm kaderlerini değiştirebilir. Filmde dikkat çeken uzun müziklerin yaşanılan hikayeye önemli ayrıntılar katması. 7 yaş üzeri için izlenir uyarısı veren filmde küçük titanların mücadelesi konu alınıyor. Grup lideri Robin ve arkadaşları, Hollywood'un en popüler yönetmeninin dikkatini çekebilecek mi?

1 saat 32 dakika süren filmde oldukça başarılı göndermeler var. Bütçe olarak 10 milyon dolar harcanan yapımın gişesi 52,1 milyon dolar. Genel olarak beğenilen ve oldukça olumlu yorumlar alan bir film.

Teen Titans Go To the Movies izle 2018. Genç Titanlar Filmi izle bilimkurgu animasyon filmleri takipçileri için özel bir film. İyi seyirler.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 563
Ortalama 85 dk. Kategori Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Komedi, Macera, Müzik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Teen Titans Go! To the Movies filmi hakkında ne dediler?

Teen Titans Go! To the Movies yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis