The Breed

Vahşi Irk

The Breed izle. Eğlenmek için ıssız bir ada en doğru tercih olmayabilir. Başka bir açıdan en doğru tercihte olabilir fakat burada konu kimin eğlendiği. Bir daha arkadaşlarınızla ıssız bir adaya gitmek istediğinizde bu filmden ilham almak iyi bir seçim olacaktır çünkü eğlenecek olan siz değil katiller olabilir. Elbette bunların hepsi senaryodan ibaret bu yüzden sizler sessizliğin ve baş başa kalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

The Breed Türkçe altyazılı izle. Keyifli, macera dolu bir hafta sonu geçirmek adına bu eşsiz yapımda arkadaşlar birlikte ıssız bir adaya doğru yolculuğa çıkar. Adaya indikten sonra ise umduklarını bulamazlar. Garip olaylar baş gösterir, karanlık çöktüğünde her şey daha karmaşık hale gelir. Hayat her zaman toz pembe değildir lakin öyle gözükebilir.

The Breed izle Türkçe Dublaj izle. Gençleri bu adada hiç hoş karşılamayacak birileri vardır ve bunlar o adanın gerçek yerlileridir. Korkuyu sonuna kadar hissedecek ve her bir sahnede endişe içinizi daha çok kaplayacak. Adanın yerlileri ve gençler birbiryle tanışak büyük bir katliam onları beklioyr. Kurtuluş şansı oldukça düşük ve sizleri yalnızca eşsiz filmlerle buluşturan Dizisec ekibi korku severler için en iyi filmi seçmiş gibi gözüküyor. Daha fazla vakit kaybetmeden bu harika filmi izleyin.

  • Ülke ABD, Güney Afrika, Almanya
  • Yapım Yılı 2006
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 259
Ortalama 90 dk. Kategori Gerilim, Komedi, Korku

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Breed filmi hakkında ne dediler?

The Breed yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis