The Curious Case of Benjamin Button

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi

The Curious Case of Benjamin Button Türkçe altyazılı izle. Sıradaşı bir yaşam öyküsü, bildiğiniz her şeyi unutun. Bir insanın hayatı ne kadar farklı olabilir. Düşünün, düşünerek sonuca ulaşmayacaksınız çünkü az sonra şahit olacaklarınız, şaşırtıcı, beyin yakan türden bir hikaye. Tüm serüven, tüm hikaye boyunca farklı pencerelere doğru harekete geçeçek hayatta farklı bir açıdan bakacaksınız.

The Curious Case of Benjamin Button izle, Katrina Kasırgasının ardından ölüm döşeğinde olan Daisy, kızından Benjamin Button a ait günlüğü okumasını ister. Yüksek sesle okunan hikaye, bizleri ilk olarak Birinci dünya savaşına götütürür. Saatçilik yapan bir adam savaş sırasında oğlunu kaybeder. Kör olan bu saatçi ise oğlunun ölümünün ardından tren yolunda saati tersine aktıran bir saat imal eder.

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi Türkçe Dublaj İzle, Saat bir mucizeye gebeder. Bu gebelik, hayatı tersten yaşamaya başlar. Seksen yaşında olan bir çocuk doğar. Benjamin Button, yıllar geçtikçe her şey karma karşık bir hal alır. Sizleri kimi zaman güldürücek, kimi zaman üzecek, kimi zaman beyninizi yakacak insan üstü bir yapımla baş başasanız.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2008
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 172
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Romantik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Curious Case of Benjamin Button filmi hakkında ne dediler?

The Curious Case of Benjamin Button yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis