The Gentleman Driver izle 2018 Türkçe altyazılı. Netflix yapımı belgesel filmde araba yarışçılarının para, şöhret ve zorluklarla dolu hayatı anlatılıyor.

Mario Mattei'nin yönettiği 2018 yapımı belgesel film, ilginç konusu ile kendisini meraklılarına sunuyor. Netflix üzerinden yayınlanan ilginç belgesel film spor araba yarışçılarının ve bu organizasyonlardan para kazananların hikayelerini anlatıyor. Araba yarışlarına hazırlanmanın düşünüldüğü kadar kolay bir iş olmadığına dikkat çeken bu sıra dışı yapım, araba yarışı izleyicilerinin muhakkak izlemesi gereken eğitici bir envanter olarak karşımıza çıkmakta.

Film araba yarışının zorluklarını, hız tutkusuna ve araba yarışı merakına karşı koyamayan dört başarılı iş adamı üzerinden anlatmakta. Hem iş hayatlarında hem de hobilerini gerçekleştirmekte başarılı olan bu dört iş adamının hikayesi izlenmeye değer bir anlatım diliyle süslenmiş.

Film her ne kadar yeteri kadar ödül alamamış ve IMDb puanları ile de beklentiyi yeterince karşılayamamış da olsa, gerçek araba yarışçılarının ve organizatörlerin ağzından çıkan hikayeler dinlenmeye değer. 

Hız tutkularından vazgeçemeyen dört başarılı iş adamı araba yarışlarında şanslarını denemek isterler. Hız ve motor tutkuları saplantı boyutuna ulaşan bu dört başarılı iş adamını konu alan belgesel Netflix üzerinden karşımıza çıkmakta. Filmin anlatıcı metin yazarlığını da yine filmin yönetmeni Mario Mattei ve Justin Barclay üstlenmekte. 

Filmde Ed Brown, Marco Gonzales, Michael Guasch ve Paul Dalla Lana isimli başarılı dört iş adamının saplantıya dönüşen hız tutkularını piste taşımaları, bunun yanı sıra iş hayatlarındaki başarılarını da devam ettirmeleri ele alınmakta. Herhangi bir ödüle aday gösterilememesi filmin yönetmeni açısından moral bozucu da olsa, oldukça geniş bir izleyici kitlesine hitap etmekte.

Hem pistte hem de iş hayatlarında oldukça başarılı olan bu dört hız tutkunu adamın hikayeleri izleyenler ve otoriteler tarafından ilham verici olarak nitelendirilmekte. Belgesel film boyunca kanınızda hissedebileceğiniz hız ve araba tutkusu etkileyici soundtracklerle de desteklenmekte. 

Film, hem pistte hem iş hayatlarında rekabet etmek için doğmuş bu dört iş adamının özel hayatlarına da ışık tutarken, izleyenleri hobilerine daha da yaklaştırmak için ilham veren bir yapıt.

Özellikle hız ve araba meraklılarının ilgisini çekecek bu belgesel filmi izleyeceklere şimdiden iyi seyirler dileriz. 

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 352
Ortalama 83 dk. Kategori Belgesel

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Gentleman Driver filmi hakkında ne dediler?

The Gentleman Driver yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis