The House That Jack Built

Jack'in Yaptığı Ev

The House That Jack Built izle Jack'in Yaptığı Ev izle Türkçe altyazılı full hd 2018. Filmde bir seri katilin nasıl o hale geldiğini, 12 sene boyunca izliyoruz. The House That Jack Built, usta yönetmen Lars von Trier tarafından beyaz perdeye aktarılan bir korku-dram filmidir. Ünlü oyuncu Uma Thurman'ı da izleyeceğiniz bu yapım yeni nesil korku filmleri arasında kendine özel bir yer bulmuştur.

Film 1970'lerde ABD'de geçmektedir. Jack oldukça zeki bir insandır. 12 yıl boyunca Jack'in hayatını izleyerek gelişimini seri katil olarak tamamlayışına tanıklık ettiğimiz The House That Jack Built, bize bambaşka bir evrenin kapılarını aralamaktadır. Hikaye Jack'in bakış açısı ile anlatılmaktadır. Jack işlediği her cinayeti bir sanat eseri kıvamında aktarmaktadır. Her cinayet onun için bir sanat eseridir. Her cinayeti onu polislere bir adım daha yaklaştırdığı için son sanat eseri üzerinde uzun düşünme süreçleri geçirir. Bu eseri üretebilmek adına gün geçtikçe daha fazla risk almaktadır. Film serüveni boyunca Jack'in içinde bulunduğu bu kişisel rahatsızlıkları, yaşadığı problemlerini, kendine acımalarını ve psikopatik açıklamalarla işlediği cinayetleri izleyeceğiz. Jack'in oluşturduğu bu hikaye karanlık ve uğursuz bir hikaye olarak karşımıza çıkmakla beraber yer yer mizahi ögelere de yer verilmesi filmi bambaşka noktalara taşıyan faktörlerdendir. 

Film ünlü yönetmen Lars von Trier'in uzun metrajlı ilk filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir seri katil hikayesi olan bu film, izleyicilere yaşattığı gerginlik ile farklı duyguları bir arada yaşamanıza sebebiyet vermektedir.

  • Ülke Danimarka, Fransa, İsveç, Almanya
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 298
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Gerilim, Korku, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The House That Jack Built filmi hakkında ne dediler?

The House That Jack Built yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis