The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 Türkçe altyazılı izle. Katniss  kötülükle olan mücadelesine hız kesmeden devam ediyor. Kötülerde durmak bilmiyor. Bu sefer evi olan 12. Bölge tamamen yıkıma uğruyor. Anında neler olup, bittiğini anlamak için ise Katniss hızlı bir şekilde bölgeye intikal ediyor. Karşısına çıkan manzara, atmosfer ise tam olarak üzücü, dram dolu görüntüler içeriyor. Felaket bir yıkım onun bölgesini yakıp geçmiş durumdadır. Hatta öyle ki kazananların kaldıkları evler dışında her şey yakılıp, yıkılmıştır.

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 Türkçe dublaj izle. Tüm bunlar üzerine ise insanların çoğunluğu yer altı dünyasına kaçmayı başarmış, hükümetin ölümcül politikasından kaçmaya çalışarak yaşıyorlardır. Nükleer silahların dahi durmadan konuşulduğu böylesine bir dünya da Katniss protestoyu başlatır ve kısa bir süre içinde bu protestoların yüzü haline gelir. Yine de her ne kadar bu protestonunun yüzü olsa da bu durumu kabullenmez.

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 izle. Peetanın hayatı tehlike de olduğu için ret eder isyanın yüzü olmayı. Elbette gerçekte durum farklıdır, eğer sevdiği tehlike de olmasaydı isyanın yüzü olmayı kabul edecektir. Yine de durum nelere gebe olacak birlikte izleyip göreceğiz. Serinin en heyecanlı filmini, yüksek görüntü kalitesiyle izleyin. Dizisec ekibi sizlere donmadan, reklamsız bir şekilde film izleme avantajı sunar.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2014
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 856
Ortalama 123 dk. Kategori Bilim Kurgu, Gerilim, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 filmi hakkında ne dediler?

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis