The Incredibles

İnanılmaz Aile

İnanılmaz Aile izle. Özel bir güce sahipseniz, tehlike her zaman yakınınızda olacaktır. Tüm aile boyu izleyebileceğiniz eşsiz bir animasyon filmi, eğlenerek, güzel vakit geçirecek ve aile bağlarınızı güçlendireceksiniz çünkü bu harika animasyon sizleri güldürmekle kalmayacak, eşsiz manzalar ve özel bir hikaye sunacak. Aslında her ebeveyn ve her aile biraz kahramandır bunu daha yakından anlayacak, daha iyi bir şekilde analiz etme şansına sahip olacaksınız.

The Incredibles Türkçe Dublaj İzle. Bob Parr, İnanılmz ailenin en güçlü süper kahramanıdır fakat 15 yıl önce emekliye ayrılmış. Sıradan işinde, sıradan bir hayat sürmektedir. Tehlikeden uzak, sakin bir yaşam, ailesiyle birlikte vakit geçirebildiği, parasını kazandığı ve harcadığı normal hayatına devam ederken birden bire gizli bir görev alır. Bu görev çok önemlidir çünkü dünya büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Bu yüzden süper gücünü kullanmak zorundadır.

İnanılmaz Aile Türkçe Altyazılı izle. Gücünü kullanmasına kullanırda bu kötülüğe karşı tek başına karşı çıkamaz ve tüm aile birden bire olaya dahil olur çünkü ailede tek özel gücü olan o değildir. Tüm insanların umudu bu harika aileye kalmıştır. Ma'aile izleyebileceğiniz eşsiz bir animasyonu ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Diziseç reklamsız, donmadan, kesintisiz film izlemeniz için her zaman en iyi tercih olacaktır.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2004
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 313
Ortalama 115 dk. Kategori Aile, Aksiyon, Animasyon, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Incredibles filmi hakkında ne dediler?

The Incredibles yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis