The Lion King

Aslan Kral

Aslan Kral İzle. Simbayı konu alan harika bir film. Öyle ki macera sonunda kendinizi bir daha eskisi gibi hissetmeyeceksiniz. Asan kral sizleri değişterecek. Scar sinsi planlar yapar, Simba tüm bu planlardan habersiz amcasına güvenir fakat amcası kral olmak adına bir savaşa girecektir. Bu savaş ise Simbayı tehlikeye atacaktır. Kim bilebilir ki öz amcasının, sırf makam uğruna yeğine savaş açacağını

The Lion King Full hd izle. Maaile birlikte izleyeceğiniz bu harika animasyon tarafından verilen mesajlar mükemmel. Eğlenceli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayacak eşsiz bir yapım. Babasının ölümü, amcasının ihaneti sonucu sürgüne giden Simba acılarla yetişmeye, kendini yetiştirmeye başlayacak. Tüm bu süreç hem çocuğunuza, hem de size yeniden başlama cesaretini göstermenin ne kadar önemli olduğunu gösterece.

Aslan Kral Türkçe Dublaj İzle. Elbette hak eden, hakkını her zaman alır bu yüzden geri dönüşün ardından Simba krallığını geri alabilecek mi? İşte bu tam bir bilinmez bunun için izlemeli, ödenen bedelleri görmelisiniz.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2019
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 215
Ortalama 118 dk. Kategori Aile, Animasyon, Dram, Macera

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Lion King filmi hakkında ne dediler?

The Lion King yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis