The Party's Just Beginning izle Türkçe altyazılı 2018. En iyi dostu, sırdaşı, arkadaşı intihar eden bir genç kız, bu kaybın acısını bir türlü atlatamaz. Türkçe’ye ‘Parti Yeni Başlıyor’ olarak çevirilen The Party’s Just Beginning komedi, drama türünde bir film olup 2018’de Birleşik Krallık’ta vizyona girmiştir. Başrol oyunculuğunu, senaristliğini ve yönetmenliğini Karen Gillan’ın yaptığı filmin IMDB puanı 6.2’dir.

Filmin konusu sıkı dostu olan en yakın arkadaşının intiharı ile girdiği bunalımı atlatmaya çalışan genç bir İskoç kadını olan Liusaidh’in hayatındaki dramatik değişimler. Liusaidth İskoç Dağları’nda Inverness şehrinin küçük bir kasabasında ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Sıkı dostunun intiharını kabullenerek, bu durumun üstesinden gelmekte zorlanan güzel Liusaidh, alkol ve günübirlik ilişkilerle duyduğu acıyı hafifletmeye çalışır. Arkadaşını kaybetmek onu derinden etkilemiş, hayatını alt üst etmiştir.

Sırlarını paylaştığı arkadaşıyla geçirdiği acı tatlı günlerin hatıralarıyla derdini paylaşabileceği, konuşabileceği birini bulmak, hayatına bir anlam katmak ister. Seks ve içkiyle arkadaşını unutmaya, durumunu düzeltmeye çalışan 24 yaşındaki genç kızın duygu dünyası yerle yeksan olmuştur. Fakat hayat bir yandan akıp gitmektedir. Bunu umursamayan Liusaidh’in dramatik hikayesini konu alan film izleyicilerden beğeni toplamaktadır.

The Party’s Just Beginning (Parti Yeni Başlıyor), bir süpermarkette peynir satarak hayatını kazanan akşamları barlarda zaman geçiren Luisaidh’in hayatını anlatıyor. Filmden çıkaracağımız dersler de var elbette. Luisaidh’in bu davranışları en yakın arkadaşının ölümüyle başa çıkmak için zihninin ürettiği başa çıkma mekanizmaları. Hepimiz hayatta irili ufaklı acılar yaşamışızdır. En sevdiğimiz hayvanı kaybetmiş, sevgilimizden ayrılmış, işimizden kovulmuş olabiliriz.

En basitinden küçükken oradan oraya koşmaca oynadığımız bir sırada yere düşüp dizimizi kanatmışızdır. Acı sevinç kadar hayatın olmazsa olmaz unsurlarından bir tanesi. Önemli olan maruz kaldığımız bu acıları iyi analiz edip, başka daha tehlikeli ya da yanlış bir yola sapmadan bu acıların üstesinden gelebilmek. Ancak bu olgunluğa erişebilmek herkes için pek de kolay olmayabilir.

Bir yıl önce hayata veda eden arkadaşını unutmak Luisaidh için hiç de kolay bir şey değil. Sürekli arkadaşı Alistair ile ilgili hatıraları gözünün önüne gelen Luisaidh gerçekten zor durumdadır. Bir gün bir barda bir yabancıyla tanışan Luisaidh filmin ilerleyen dakikalarında enteresan olaylar yaşar.

Hem dram hem komedi filmi izle için uygun olan bu filmi kaçırmayın.

  • Ülke ABD, İngiltere
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 212
Ortalama 91 dk. Kategori Dram, Komedi

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Party's Just Beginning filmi hakkında ne dediler?

The Party's Just Beginning yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis