The Prestige

Prestij

Prestij Türkçe altyazılı izle, İki sihirbaz fakat birbirine düşman olan ve birbirlerini alt etmeye çalışan iki sihirbazdan bahsediyoruz. 19. yy uzanan bir macerayı sizlere sunuyoruz. Üstelik bu macera biraz dram, biraz gerçeklik barındırıyor elbette hikaye boyunca sizleri farklı olayla, durumlar ve şaşırtıcı olgular bekliyor olacak. Her bir sahne de şaşırabilirsiniz sonuçta bu bir sihirbaz filmi.

Prestij izle. Bir gösteri sırasında Robertin sevgili eşi Julia hayatını kaybeder. Bu ölümün bir suçlusu vardır ve Robert, Alfredi ölümden suçlar. Bu olayın ardından bu iki sihirbaz birbirinde düşman kesilir. Elbette başka bir türlü olay beklenemez çünkü biryanda karısını kaybeden bir sihirbaz söz konusu ve bunun için ustasını suçluyor.

Prestij Türkçe dublaj izle. Elbette her ne kadar birbirini suçlasalar da kariyerlerine devam ederler. İkisi de gün geçtikçe ününe ün katar. Gün geçtikçe, rekabet artıkça ve ünleri çoğaldıkça birbirilerini sabote etmeye çalışırlar. Alfred başarılı bir hile yaptıktan sonra ise işler karışır çünkü Robert yaptığı sihrin sırrını çözmek adına neredeyse kafayı sıyıracak noktaya gelir. Dizisec farkıyla bu harika filmi şimdi ücretsiz olarak izleyin.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2006
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 289
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Gerilim, Gizem

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Prestige filmi hakkında ne dediler?

The Prestige yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis