The Sisters Brothers

Sisters Biraderler

The Sisters Brothers izle Sisters Biraderler izle Türkçe Altyazı 2018 full hd. Film, Amerikan ve Fransız ortak yapımı olarak karşınıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunu Jacques Audiard doldururken, filmin oyuncuları arasında John C. Reilly ve Joaquin Phoenix gibi isimler yer alıyor. The Sisters Brothers (2018) olarak adlandırılmış bu filmin türünden kara komedi olarak bahsetmek de mümkün. Son dönemde öne çıkmayı başaran yönetmen ve oyuncularından beyaz perdeye sunulan film, birçok ödül almanın yanı sıra birçok dalda da aday olarak gösterilmiştir.

İzleyenlerin yüzde sekseni filmi beğenirken, beğenenlerin daha çok western film severleri olduklarını da belirtmek gerekir. Film hakkında bilinmesi gereken bir diğer ayrıntı ise aynı isimli romandan uyarlama bir film olduğudur.  Konusundan da kısaca bahsetmek gerekir ise, film iki kardeşi konu almaktadır. Birbirlerine oldukça düşkün olan bu kardeşler kendilerine yeni bir görev edinirler. Bu görev altın avcısı olarak tanınan bir adamı öldürmek ile ilgilidir. Altın avcısını avlamaya çalışırken yaşadıkları konu alınır. Pek tabi, bu iş sandıklarından da daha zor olacaktır. İki kardeşim maceraları sizi de peşinden sürükleyecektir.

Sinemaseverlerin değişen taleplerine göre değerlendirilen film, alanındaki yani western sinema türündeki en iyi örneklerden biri olarak karşınıza çıkar. Bunun kanıtı olarak almış olduğu ödüller gösterilebilir. Ödüller arasında Cesar en iyi yönetmen ödülü, en iyi görüntü yönetmeni ödülü, en iyi yapım tasarımı ve en iyi ses ödülü vardır. Bunların yanı sıra Gümüş aslan en iyi yönetmen ödülüne de layık görülmüştür. Sadece western film sevenlerin değil aynı zamanda macera yapımlarını sevenlerin de severek izleyebileceği bir filmdir. Film boyunca ses sanatları ve görsel sanatlar son derece tatmin edici devam eder. Performansları ile göz dolduran oyuncular da akıcı işleyişe oldukça etkili bir katkı sağlar. Uzun süredir bol yıldızlı bir western filmi olsa da izlesek diye arayışlarda iseniz belirtmek isteriz ki The Sisters Brothers (2018)  Venedik film festivalinde boy gösteren filmlerden biridir. Bu sayede daha çok izleyiciye ulaşmayı başarmış yapım, sadece tarzının sevenlerinin değil farklı tarzdaki filmleri sevenlerin de ilgi odağı olmayı başarmıştır.

  • Ülke ABD, Fransa, İspanya, Romanya, Belçika
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 221
Ortalama 122 dk. Kategori Dram, Komedi, Vahşi Batı

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Sisters Brothers filmi hakkında ne dediler?

The Sisters Brothers yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis