The Twilight Saga: New Moon

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay izle. Vampirlar, Kurt adamlar ve sıradan insanlar, aşk, vahşet, aksiyon bir arada bu filmde yaşanıyor. Dünyanın en karizmatik erkeği Edward ve Bella Swan tüm bu olaylar zinciri sırasında amansız bir aşka tutuluyorlar. 18. yaşına giren Bellanın önünde uzun bir hayat var ve bir yandanda çıkan bir savaş, sırf bu savaş nedeniyle Edward; Bella'dan uzaklaşır.

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay Türkçe Dublaj İzle. Bu uzaklık Bella için tam bir yıkıma dönüşür çünkü yaşadığı aşkın, hislerin bir tarifi yoktur. Sanki bir parçası uzaktadır fakat bir yandan dokunacak kadar yakın ama yoktur ortada. Büyük bir dramın, acının içinde kıvranıp durur. Tüm bu kıvranmalar sırasında yeni bir şey fark eder başı ne zaman bellaya girse Edward o uzak noktadan gelir ve onu kurtarır. İşte tamda bu aşk yüzünden başına daha çok, daha tehlikeli belalar almaya karar verecektir. 

The Twilight Saga: New Moon Türkçe Dublaj İzle. Bella'nın kırılan kalbi Jacop ile teselli bulur, bulmasına ama tehlike aslında hiç olmadığı zaman ortaya çıkacaktır fakat bu tehlike sıradan tehlikelerden çok daha farklıdır. Kır gezisi sırasında Kurt adam saldırısına uğrar fakat şanslıdır onu kurtaracak birileri vardır ve bu birileri bildiğiniz üzere Quileute kabilesidir. Bella bu kabileyi daha yakından tanıdıkça, Edward'ın gidiş nedenini öğrenecek ve ölümcül engeller ile yüzyüze gelecektir. Dİziseç ekibi olarak sizleri en fantastik seri filmlerle buluşturuyor, kusursuz bir görüntü kalitesi sunuyoruz. Donmadan, reklamsız film izlemenin keyfini çıkarın.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2009
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 176
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Fantastik, Macera, Romantik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Twilight Saga: New Moon filmi hakkında ne dediler?

The Twilight Saga: New Moon yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis