The Wife

Nobel Adayının Karısı

The Wife izle, Nobel Adayının Karısı izle Türkçe dublaj Türkçe altyazılı 2018. İsveç yapımı film. Başarılı bir adamın arkasında her koşulda duran bir kadın konu alınıyor. 

Nobel Adayının Karısı Türkçe dublaj Türkçe altyazılı izle. The Wife 2018 yapımlı ve türü dram olan bir İsveç filmidir. Filmin IMDB puanı 10 üzerinden 7.2'dir. Film birçok ülkede birçok dile çevrilerek yayınlanmıştır. Birçok ülkede ilgi gören film insanları filmi beğenip beğenmeme konusunda muallakta bırakmıştır.

Konu açısından insanlara biraz umut veren ve huzur veren bir konusu vardır. Fakat filmin gidişat şekline bazı kesimlerden güzel yorumlar gelmemiştir. Yani gidişat, konunun ilerleyiş biçimi insanların bir kısmına yeterli memnuniyeti sağlayamamıştır. Film Oscar ödüllerinde 7 ayrı daldan adaylığa layık görülmüştür. Kurgusal anlamda çok farklı bir kurguya sahiptir. İzlenmesi gereken ve tam bir cuma gecesi filmi olacak kapasitede bir filmdir.

     The Wife, insanların içlerinde yatan yeteneklerin farkına varmasını sağlayacak, farkına varmasını sağlamasa bile kendinde küçük araştırmalar yapacak ışığı, dürtüyü verebilecek bir film. Hayatın içinden kesitler vermekte ve gerçek anlamda insanların kendilerini keşfetmesini sağlayacak, kendilerinde fark etmedikleri özellikleri veya yetenekleri keşfetmesini sağlayabilecek bir yapımdır. 
Filmin sahnelerinin neredeyse tamamı yaşlı ama hala çok güzel, kendine bakan, ilgi çekici ve bir o kadar da güzel olan Joan ve Joan'ın her şeyini feda edebileceği eşi ile alakalıdır. Zaten filmin başrol oyuncuları bunlardır ve olay örgüsü onlar üzerinden ilerlemektedir. Joe edebiyat konusunda yetenekli, yakışıklı ve karizmatik bir erkektir.

Edebiyat alanında biraz kendince çabalamış sonra uğraşmaktan vazgeçmiştir. Joan ise bu duruma müdahale ediyor aradan geçen yıllar sonra. Joan, Joe'nun kenara buruşturup attığı edebiyat kariyerini tekrar eline alması için çabalamış ve bunu başarmıştır. Kendi hayatından ve hayallerinden vazgeçerek, birçok şeyi feda ederek eşinin kariyeri için uğraşmıştır.

     Joe, her zaman yanında ve her konuda arkasında olan eşi Joan sayesinde çok güzel bir kariyere ulaşmıştır. Çok başarılı olan bir erkeğin arkasından yine çok güçlü bir kadın çıkmaktadır. Filmin kurgusu bunlar üzerinedir. Joan eşinin tüm sadakatsizliğine ve tüm gereksiz tavırlarına rağmen onun hep yanında oldu ve kötü bir durum içerisinde olmasına rağmen kendi hayatından fedakarlıklar yapıp eşinin kariyeri için çabalamıştır. Eşi çok büyük başarılar elde etmiş ve ödül almaya hak kazanmıştır.

Birlikte ödül törenine giderlerken Joan Joe'dan ayrılma kararı almış ve ayrılmıştır. Sanki Joan'a bir görev verilmiş ve artık görevini tamamlayınca Joe'nun hayatından çıkmıştır.

The Wife izle, Nobel Adayının Karısı izle dram filmleri izle kuşağında birr çalışma. İyi seyirler.

  • Ülke ABD, İngiltere, İsveç
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 0
  • İzlenme Sayısı 790
Ortalama 100 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Wife filmi hakkında ne dediler?

The Wife yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis