The Zero Theorem

Sıfır Teorisi

Sıfır Teorisi izle Eski bir şapelin yıkıntılarından, dahiayene bir hikaye doğuyor. Geleceğe doğru yaptığınız bu amansız yolculuk sizleri nereye götürecek. Sınırsız zamanın çizgisi içinde sıfırın anlamını kavrayacak ve efektif bir şekilde anlamlandıra bileceksiniz. Ruhsal bir yolcuğun en derin adımlarını atarken, eşsiz manzaralara, sahnelere şahit olacaksınız.

The Zero Theorem Türkçe altyazılı izle. Bilgisayar dehası; Qohen Leth o hepinizin yapmak istediği sıkıcı işinden ayrılır. Yepyeni bir mekan belirler kendine ve orada kendi başına, içine kapanık bir hayat sürer. Yönetmin ona verdiği görevi yerine getirmek adına sonsuz bir çalışm zincirine tutulur kalır. Sıfır teorisini kanıtlamak adına bir bilgisayar tasarlamaya başlar.

Sıfır Teorisi Türkçe altyazılı izle. Bu bilgisayarı tamamlaya bilirse hayatın anlamsızlığını kanıtlamış olacaktır. Onca çabanın bir hiçliğe doğru olması onu bir bakıma delirtir fakat asıl delirten bu görev değildir. Görev sırasında hayatına giren bir kadın, kadınla olan ilişkisi ve o sonsuz döngünün içinde olmak ona iyice kafayı sıyırtır. Tüm bu kargaşanın yanında Bob adında bir gencin projeye dahil olmasıyla işler çığırından çıkar.

  • Ülke ABD, İngiltere, Fransa, Romanya
  • Yapım Yılı 2013
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 144
Ortalama 126 dk. Kategori Bilim Kurgu, Dram, Fantastik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

The Zero Theorem filmi hakkında ne dediler?

The Zero Theorem yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis