Tropic Thunder

Tropik Fırtına

Tropic Thunder izle, Tropic Thunder Türkçe Dublaj izle. Aksiyon dolu bir film Tom Cruise da bu filme dahil işte böyle bir kadro ile çekilmiş enfes sahneler, enfes senaryo. Film çok farklı bir konuyu işliyor. Özellikle büyük bir karmaşa, baskıdan çıktıktan sonra toplum içine yeniden karışmak zorunda kalmak oldukça zordur. Büyük bir karmaşadan, hayatta çıkmak karakterinizde büyük bir değişim yaratır.

Tropic Thunder Türkçe altyazılı izle. Dale Dyle eğitim kampından, başarılı bir şekilde hayatta kalan, zor koşulları bir şekilde aşan karakterlerimiz; yeniden topluma dönmek zorunda kalır. Hayat, toplum dinamikleri ise kamp da yaşadıkları hayattın dinamiklerine hiç bir şekilde benzememektir. Belki de sırf bu yüzden, bu karmaşık dünyaya adepte olmak zordur. Bu yüzden onların çuvallamalarını, bocalamalarını izlilyoruz.

Tropic Thunder Türkçe Dublaj izle. Aksiyon, durum komedisi bu hairka film de sizleri buluyor. Dizisec kadrosu olarak sizleri en eşsiz, en kaliteli filmlerle buluşturuyoruz. Tom Cruise, Matthew McConaughet, Jon Voight gibi muhteşem oyuncuları film boyunca izleyeceksiniz.

  • Ülke ABD, İngiltere, Almanya
  • Yapım Yılı 2008
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 431
Ortalama 107 dk. Kategori Aksiyon, Komedi, Macera, Savaş

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Tropic Thunder filmi hakkında ne dediler?

Tropic Thunder yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis