UFO

UFO izle Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı 2018 Full Hd. Uzaylıları takıntı haline giterimiş bir genç Ufoların varlığını ispatlamak için çalışacaktır.

Bu filmde genç bir adamın alıştığımız canlılardan farklı canlıların olduğunu ispat etmeye çalışmasını görüyoruz. Derek Echevaro çocuk yaşında dünya dışı bir varlıkla farklı deneyim yaşamıştır. Büyüyünce bu deneyim ve dünya dışı varlıkları kanıtlamak ister. Kendisi üniversite öğrencisidir ve oldukça başarılı, geleceği parlak genç bir adamdır. Geleceğinin parlak olduğunu belirten Derek'in matematik dehası olmasıdır. Bu konuda oldukça başarılı ve zekidir.

UFO ile ilgili araştırmalar yapıp durur. Bu konu onun için gerçek bir takıntı halini alır. Bir süre sonra Amerika'da bulunan havalimanlarında dünya dışı varlıklar görülmeye başlanır. Bu da Derek için beklediği fırsattır. Bu konu hakkında araştırmalar yapan ve işin derinine inen genç adam dünya dışı varlıkları ve gizemli nesneleri kanıtlamaya çalışır. Dünya dışı varlıklar hakkında teoriler üretip durur fakat kimse ona inanmaz. O da bu durum için önemli kişilerden yardım alır.

Derek'in kız arkadaşı Natalie ve matematik profesörü olan Dr. Hendrisck Derek'e yardım edecektir. FBI ajanı Franklin Ahls de yardım grubuna eklenince Derek için ispatlama süreci başlar. Filmi izlerken yaşanılan olaylara baktığınızda gerçekten yaşanılabilir olduğunu görürsünüz. Bu nedenle birçok UFO filminden farklıdır. Çok aksiyon olmadan kendi içinde matematiği bulunan bir film. Zekice detaylar ve matematiği seven kişiler bu filmi de oldukça sevecektir.

Film, Amerikan bilim kurgu, gerilim ve aksiyon türü olarak geçer. Hem yönetmen koltuğunda hem de senaryosunda Ryan Eslinger bulunuyor. Ohio Amerika'da geçer. Havalimanları içinde çıkan haberler Derek için yıllardır aradığı fırsattır. Bu fırsat karşısına çıktığında ise onu hiçbir etken durduramaz.

Hayatını adadığı doğaüstü varlıkların gerçekliğini ispatlayabilecek midir? Bu yolda yanında olan kişiler ona ne derecede yardımcı olacaktır? Film kesinlikle zekice mantıklar içeriyor. Zeka içerikli filmlerden hoşlanan ve hatta IQ derecesi yüksek kişiler filmi beğenecektir. 

Derek matematik dehasıyla gönderilen sinyalleri çözerek evrende insan canlılarının yalnız olmadığını kanıtlamak ister. Film kesinlikle geleceğe yöneliktir. Yani bilim kurgu adının hakkını verir. Bundan on yıl sonrasını düşününce belki de daha çok ses getirecektir. Aksiyon adına çok güçlü değildir.

Türkçe dublaj bilimkurgu filmleri izle türündeki bu filmi kaçırmayın. UFO izle Türkçe altyazılı olarak da eklidir.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 617
Ortalama 88 dk. Kategori Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

UFO filmi hakkında ne dediler?

UFO yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis