Un prophète

Yeraltı Peygamberi

Yeraltı Peygamberi izle. Fransa da bir hapishane de olduğunuzu düşünün ne kadar değişim geçirebilirsiniz. Yakından keşfetmeye başlayın. Ücretsiz izleyin. Malik Djabena hayatına adlı karakterin hayatına yakından konuk olacaksınız. Suç dünyasının engin presiplerine göz atacak ve hayatı daha farklı bir şekilde anlamlandırmaya başlayacaksınız. Her şeyin olup bittiği, modern zamanlar da büyük bir fark yaratmak istiyorsanız, dönüşüm bir parçası olmak zorundasınız. 

Yeraltı Peygamberi Türkçe Dublaj izle. 19 yaşının souna gelen karakterimiz; ne okuma ne de yazma biliyordur. Diğer mahkumlara oranla zayıflığıyla dikkat çeken bu karakter büyük bir değişim geçirecektir. Azınlıklarla dolu bir hapihanede yeni gelen Malik, çeşitli yükümlükler üstlenetek ve burada günden güne görevlere yerine getirerek hapishane hayatında güç elde etmeye başlayacaktır.

Un prophète Türkçe Altyazılı izle. Hapishane hayatı boyunca her görevini başarılı bir şekilde yerine getirecek ve buradan daha nufüslu bir şekilde üdnyaya karışacaktır. Tüm bu nufüs, tüm bu bilgi ile kendi planlarını işlemek adına gerçek dünyaya karışacak ve her şeyi değiştirecektir. Mükemmel bir aksiyon sizi bekliyor. Dizisec kadrosu olarak sizleri eşsiz filmler ile buluşturmakla kendimizi yükümlü hissediyoruz. Ücretsiz olarak bu harika filmin keyfini çıkarın.

  • Ülke Fransa, İtalya
  • Yapım Yılı 2009
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 151
Ortalama 127 dk. Kategori Dram, Suç

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Un prophète filmi hakkında ne dediler?

Un prophète yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis