We Are Who We Are izle Türkçe altyazı 2020. Serinin ana çekimlerinin Mayıs 2019'un sonlarında İtalya'da başlaması bekleniyordu ve prodüksiyon Ekim ayına kadar devam edecek, ancak üretim Temmuz sonunda başladı.

Biz Kimiz, 2016'da İtalya'nın Chioggia kentinde bir ABD askeri üssünde yaşayan iki Amerikalı çocuğa odaklanıyor. Dizi, dostluğu, ilk aşkı, kimliği keşfediyor ve izleyiciyi genç olmanın tüm dağınık coşkusu ve acısına çekiyor - dünyanın herhangi bir yerinde olabilecek bir hikaye, ancak bu durumda, Amerika'nın İtalya'daki bu küçük diliminde oluyor. 

Şubat 2019'da Guadagnino'nun We Are We Are başlıklı geçici bir saatlik, sekiz bölümlük yeni bir şov üzerinde çalışmak için HBO ile görüştüğü duyuruldu. Guadagnino diziyi yönetecek ve senaryoyu Paolo Giordano ve Francesca Manieri ile birlikte yazacaktı. Lorenzo Mieli ve Riccardo Neri yönetici yapımcılar olarak seçildi. İlk raporlar ana karakterler Fraser Wilson ve Caitlin Harper'ı "New York'tan selamlayan bağımsız bir genç" ve "sırasıyla güzel, bazen onaylamayan, şiirsel bir karakter [bu] tanımlaması zor" olarak tanımladı. Dizi 20 Eylül 2020'de San Sebastián Uluslararası Film Festivali'nde bütünüyle prömiyer yapacak. Dizi, 14 Eylül 2020'de Amerika Birleşik Devletleri'nde HBO'da prömiyerini yaptı ve 9 Ekim 2020'de İtalya'da Sky Atlantic'te prömiyer yapacak.  Birleşik Krallık'ta, sınırlı dizi BBC Three'de yayınlanacak.

  • Ülke ABD
  • Yapım Yılı 0
  • Sezon Sayısı 1
  • Bölüm Sayısı 9
  • Takipçileri 0
Ortalama 59 dk. Kategori Dram

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

We Are Who We Are dizisi hakkında ne dediler?

We Are Who We Are yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis