Zimna wojna

Soğuk Savaş

   Zimna wojna izle Türkçe dublaj. Soğuk Savaş Türkçe dublaj izle 2018. Soğuk Savaş zamanında müzikle uğraşan bir kadın ve erkeğin aşkını izliyoruz.

2018 yapımlı ve Polonya, Fransa ve İngiltere ortak yapımı olan Zimna Wojna, Türkçeye ‘Soğuk Savaş’ adıyla çevrilmektedir. Filmin türü dram ve savaştır. Adından da anlaşılıyor zaten bu. Film ilgi gören bir filmdir. Savaş döneminden bahseden filmin IMDB puanı 10 üzerinden 7.6 puandır. Bu da ortalamanın çok üzerindedir. Yani anlaşılan gayet iyi bir film olduğudur. 

Soğuk Savaş yani Zimna Wojna, birbirinden karakter, özellik kısacası her anlamda çok farklı olan iki insan arasındaki tutkulu ama bir o kadar da imkansız bir aşkı anlatmaktadır. Birbirinden çok farklı olan bu karakterler Zula ve Wiktordur. Normalde birbirleriyle adla anlaşamayacak olan iki apayrı karakterdir Zula ve Wiktor. Fakat kader öyle bir şeydir ki onların hayatlarını bir birine hiç ayrılmayacakları şekilde bağlar.

O dönemlerde meydana gelen soğuk savaş dönemini konu alan film Polonya’nın ara sokaklarından Paris’in en kuytu gece kulüplerine kadar uzanmakta ve siyasi görüşler, tutkulu aşklar ve imkansız aşklar, tesadüfler bu filmde konu alınmaktadır. Aşk ve siyasi görüş ayrılıklarını aynı kulvar içerisinde görebileceğiniz bir filmdir bu.

Bu imkansız ve tutkulu aşka sahip olan iki müzisyen her ne kadar çok ama çok zıt karakter de olsalar zamanda sıçramalar ve tüm duyguları içeren sahnelerle onların aşklarını izleyeceksiniz.

Bu film sonunda şaşıracaksınız. Ve düşünmeye başlayacaksınız. Eğer insanlar birbirleri için yaratılmışsa ve kaderleri ortak yazılmışsa, bu insanların hangi görüşleri veya inançları farklı hatta tamamen zıt bile olsa, kadere ve olacaklara karşı koyamazsınız. Filmin genel olarak bize verdiği fikir bu.

Zimna wojna izle Türkçe dublaj. Soğuk Savaş Türkçe dublaj izle 2018 yapımı romantik film izle türünde bir film.

  • Ülke İngiltere, Polonya, Fransa
  • Yapım Yılı 2018
  • Takipçi Sayısı 1
  • İzlenme Sayısı 302
Ortalama 88 dk. Kategori Dram, Müzik, Romantik

son yorumlar

Kalan Karakter: 300
Yorum yazmak için üye olmalısınız, Kayıt Ol veya Giriş Yap

Zimna wojna filmi hakkında ne dediler?

Zimna wojna yorumları (0)

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
dizisec logo
melbet giriş melbet kaçak iddaa kaçak bahis